Królewskie Wzgórze

Nieinwigilowane forum KW


#1 2008-05-21 21:48:40

Churchill_MD

Administrator

12132577
Call me!
Skąd: Kołobrzeska
Zarejestrowany: 2008-05-20
Posty: 4
Punktów :   

Propozycja pisma do Allconu

Zaczniemy bardzo prosto i krótko:

Szanowni Państwo,
w związku z otrzymanym od Państwa piśmie powiadamiającym nas o przesunięciu przekazania mieszkań w budynkach nr 1 i 2 na budowanym przez Państwa osiedlu Królewskie Wzgórze na nieokreślony termin, prosimy o przedstawienie dowodów na to, iż opóźnienia te nie wynikają z Państwa winy.
Z przekazanych przez Państwa wyjaśnień wynika, że podłączenie w/w budynków do instalacji kanalizacyjnej wynika z opóźnień w wykonaniu tejże przez innego inwestora. Prosimy o wyjaśnienie dlaczego nie interweniowai Państwo wcześniej w tej firmie, aby wywiązała się ze swoich zobowiązań. Jak domniemujemy projekty wszystkich instalacji były gotowe znacznie wcześniej i terminy były ustalone z odpowiednim wyprzedzeniem. Dlaczego nie monitorowali Państwo postępu prac przy kanalizacji, aby w razie opóźnień odpwiednio wcześnie podjąć jakieś działania?
Uprzejmie prosimy o wyjaśnienia na piśmie.

Co Wy na to?

Offline

 

#2 2008-05-22 17:26:12

Churchill_MD

Administrator

12132577
Call me!
Skąd: Kołobrzeska
Zarejestrowany: 2008-05-20
Posty: 4
Punktów :   

Re: Propozycja pisma do Allconu

heh... delikatna groźba ;-) to lubię! jak dla mnie super! czekamy na następne propozycje, a w zasadzie ew. uzupełnienia powyższego.

myślę, że czekamy do poniedziałku. potem drukujemy pismo i umawiamy się na inwazję.

Offline

 

#3 2008-05-25 17:21:15

lechitki

Lokator

Zarejestrowany: 2008-05-21
Posty: 4
Punktów :   

Re: Propozycja pisma do Allconu

Pismo oki podpisujemy się pod nim Pozdrawiamy

Offline

 

#4 2008-05-27 19:56:08

annak

Lokator

Zarejestrowany: 2008-05-21
Posty: 1
Punktów :   

Re: Propozycja pisma do Allconu

Rozmawiałam dziś z panią Krakowiak. Była w biurze sprzedaży w Gdańsku.
Mówi, że kanaliza zrobiona. Teraz czas na zgody urzędów (wielu jak wymieniała).
Prosi o telefon w czwartek, piątek i wygląda na to, ze powinna już coś wiedzieć.
Opowiadała, że jak tylko TEN developer uzyska swoje zezwolenia na oddanie kanalizy, to Allcon juz ze swoimi procedurami powinien zadziałac bardzo szybko.
Nie podaje jednak terminów, gdyż jak mówi, raz już wierzyła w termin, który podawała i sie zawiodła.
To tyle.
Także myślę, że czekamy jednak jeszcze.
Wybieram się do biura jeszcze raz w piątek. Dam od razu znać, co się dowiem.

Offline

 

#5 2008-05-27 21:19:46

lechitki

Lokator

Zarejestrowany: 2008-05-21
Posty: 4
Punktów :   

Re: Propozycja pisma do Allconu

pozytywne wieści niosą się Aniu Pozdrawiamy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ww2pbf.pun.pl www.geografia.pun.pl www.dobramama.pun.pl www.rozowa.pun.pl www.szikaka.pun.pl